בראש העין - רחוב שבזי 155
052-2927232

עבור למיטל קוסמטיקאית בראש העין - טיפול פנים -איפור כלות - שעווה - עיצוב גבות
המוצרים במכון

חזרה לכל הפריטים

המיוחדים ביותר

הנמכרים ביותר

מוצרים חדשים

ניתן להתאים לך מוצרי איפור וטיפוח בהתאמה אישית,בהתאם למצב העור והפנים


מכירת מוצרי איפור וטיפוח אונליין

מכירת מוצרי איפור וטיפוח אונליין

בנוסף ניתן לרכוש מוצרי איפור וקוסמטיקה מטובי היצרנים , מתנות ושוברי מתנה לכל אירוע משמח ,משלוחים עד הבית
 

פרוביוטיק - PROBIOTIC      אצל מיטל קוסמטיקאית בראש העין - פרוביוטיק - PROBIOTICפרוביוטיק - PROBIOTIC

קו מוצרים חדשני המבוסס על פרוביוטיקה (חיידקים ידידותיים), הידועה בתרומתה הרבה לאיזון בריא. הסדרה, המשלבת פפטידים ומרכיבי לחות עשירים, מסייעת להגן על העור מפני זיהומים סביבתיים ולהשיב לו את האיזון הטבעי שלו, מחדשת את העור ומעניקה לו מראה בריא ורענן.

הפרוביוטיקה מונעת מחלות הנגרמות על ידי זיהומים סביבתיים ומגנה על מערכת החיסון. מזונות המכילים פרוביוטיקה ידועים מזה זמן רב כתוספת חיונית להגנה ולהשגת איזון פנימי תודות לתכונותיהם החיוביות, יתר על כן, כיום מוכיחים מחקרים מדעיים כי גם מריחת הפרוביוטיקה על העור בתכשירי קוסמטיקה מסייעת לספק לעור את אותן יכולות הגנה, איזון והזנה.

מרכיבים פעילים:
מרכיבים הידועים ביכולתם לטשטש קמטים, חלבוני חלב, חומצות אמינו, Q10, אלו-ורה, טיליה, הממליס ועוד.

תכשירי הסדרה:

 3in 1 Soap, Cleanser & Toner - שלושה תכשירים בקלינסר אחד: סבון, תחליב ומי פנים. תכשיר ניקוי יעיל במיוחד להסרת לכלוך המצטבר על העור ושאריות מייק-אפ ואיפור, שאינו מייבש את העור. מכיל מרכיבים פעילים הפועלים לאיזון ולרענון העור. בוקר וערב.
 
Eye, Lip & Neck Serum - סרום ייחודי המיועד להגן על האזורים העדינים של העיניים, השפתיים והצוואר. מסייע להעלים קמטי הבעה, לחדש את סיבי הקולגן והאלסטין, לאזן את העור ולהעניק לעור מראה צעיר, בריא וזוהר.
 
Hydrating Cream - קרם לחות קליל, המבוסס על חיידקים פרוביוטיים וחלבוני חלב. מסייע לאזן את העור ולהגן עליו מפני חיידקים וזיהומים סביבתיים, להאיץ את חידוש סיבי הקולגן והאלסטין ולספק אנרגיה לתאי העור. מעניק לעור מראה בריא, רגוע ורענן.
 
Balancing Creamקרם מזין, המבוסס על חיידקים פרוביוטיים וחלבוני חלב, המאזן את העור ומעניק לו מראה בריא וזוהר. מסייע לחידוש העור ולהשגת אחידות במרקם העור ומספק לעור את ההזנה והלחות הנחוצות לו במיוחד במצבים של זיהומים סביבתיים.חזרה לכל הפריטים